mcePharma vás vrátí do života

Dnes trochu o doplňcích stravy. Člověk se mnohokrát v životě dostane do situací, kdy to bez nich nejde. Ať už jde o vitamíny, minerály nebo nutriční doplňky. V době nemoci, při zvýšené fyzické a psychické zátěži, u sportovců. A od určitého věku, kdy se jejich tvorba a ukládání výrazně zhoršuje, tak se bez nich v podstatě neobejdeme.


Podstatné je, abychom si uměli v tom množství nabízených produktů dobře vybrat.

Mě osobně trápí nedostatek hořčíku a jako každou ženu ubývající množství kolagenu, což všechny vidíme na své tváři v podobě počínajících vráseček a vrásek, elasticita pokožky ubývá, sem tam bolí nějaký kloub. I proto mám velkou radost, že vám mohu představit společnost MCE Pharma, jejíž ambasadorkou pro anti-aging produkty jsem se stala.


Na jejich eshopu naleznete zajímavý sortiment kvalitních produktů, které podpoří vaše zdraví a dokonce i hubnutí. Nejde o žádné prášky slibující zázraky, ale kvalitní věcičky, které fungují a chutnají.


MCE Pharma má ve svém portfoliu tolik super produktů, že by byl hřích vám rovnou některé nepředstavit.


Moje TOPky jsou Collagen Peptides a Collagen Repair MATRIX s kyselinou hyaluronovou.

Z vlastní zkušenosti mohu říci, že již po třech dnech užívání jsou vidět známky zlepšení, po týdnu mi nikdo nehádal můj věk a po dvou týdnech jsem si uvědomila, že mě nebolí koleno. Pecka! Další můj oblíbenec je Collagen Peptides Protein. Jak už název napovídá, jde o proteiny obohacené o kolagen. Pokud smícháte s vodou nebo kefírem, přidáte do kaše, tak máte super svačinku, kterou můžete zhltnout i ve spěchu.


A samozřejmě mají i hořčík (ten mám fakt všude, v každé kabelce), antioxidanty, nízkokalorické čokolády. Je opravdu z čeho vybírat.

Pro Ostravu - můžete objednávat přímo u mě a nezaplatíte tak ani korunu navíc za poštovné.


Začněte svou změnu ZDE.

42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše